flexispy apk

Neden Flexispy Tercih Etmelisiniz?

Flexispy diğer telefon takip yazılımları ile kıyaslandığında onlardan çok daha fazla özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. En gelişmiş takip fonksiyonları için flexispy tercihiniz olabilir.

1. Online Demoyu İnceleyin

Flexispy programı ücretsiz deneme sunmamaktadır. Bu nedenle eğer bu eşsiz yazılımı kullanmak iistiyorsanız öncelikle satın almanız gerekir.Önce flexispyın online demosuna bakıp yazılımhakkında fikir sahibi olabilirisniz.

2. Flexispy Fiyat Listesine Bakın

Flexispy satın almadan önce flexispy fiyat listesinden fiyat detaylarını inceleyebilirsiniz. Flexispy’ın temel versiyonu ve Extreme (yani full özellikli versiyonu) detaylarına bakın.

3. Flexispy Satın Alın ve Kullanın

İstediğiniz flexispy versiyonunu seçtikten sonra satın alabilir ve hemen flexispyı yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Yükleme detayları flexispy kullanıcı hesabınızda detaylı olarak verilmektedir.

Android Telefon Takibi

Android için Flexispy; Adroid telefona kurulabilen kapsamlı bir aplikasyondur. Kurulumunu yaptığınız Android cihazınızı uzaktan, online kontrol paneliniz üzerinden izlemenize imkân verir.

Bulunduğunuz yerden ya da hareket halindeyken, flexispy uygulaması sayesinde takibe almış olduğunuz Android telefonunuzda neler olup bittiğini telefon uzaktan görebilirsiniz ve haberdar olabilirsiniz.

FlexiSPY Android bir cihaza kurulduktan hemen sonra işlev kazanacaktır ve sonrasında, telefona ulaşan ve telefondan çıkan tüm bilgileri kaydederek bu bilgilerin tamamını dilediğiniz yer ve zamanda flexispy online kullanıcı paneliniz üzerinden görüntülemenize ya da dinlemenize olanak verir.

FlexiSPY for Android, bu bilgileri cihaz kapatılana kadar toplamaya devam eder.

Aşağıda sıraladığımız birkaç basit adımı takip ederek bilgi akışını rahatlıkla alabilirsiniz.

İphone Telefon Takibi

iPhone için Flexispy, ios tabanlı (iphone) telefonlara kurulabilen oldukça kapsamlı takip özellikleri içeren bir aplikasyondur flexispy. Kurulumu gerçekleştirdiğiniz iphone telefonunuzu uzaktan online kontrol paneliniz üzererinden kolaylıkla takip etmenizi ve o telefonda olup biten hemen hemen herşeyden anında haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Online flexispy kullanıcı panelinize girip oturduğunuz herhangi bir yerden o telefonda olup bitenleri izleyebilir anlık konum whatsapp takibi kamera takibi gibi bir çok fonksiyondan faydalanabilirisniz.

FlexiSPY izlemeye alacağınız telefona kurulduktan hemen sonra işlev kazanacak ve o cihazdaki verileri sizin kullanıcı panelinize iletecektir. Bu  sayede tam bir takip işlevi yerine getirecektir.

Bilgisayar Takibi

FlexiSPY kişisel güvenliğine önem veren ve siber tehditlere karşı koymak isteyen her bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyacağı bir yazılımdır.

  1. İşveren olarak FlexiSPY’ı işyeri bilgisayarlarına yükleyerek elemanlarınız yaptıkları dosya transferlerini, USB bağlantı aktivitelerini, internet geçmişini, masaüstü ekran görüntüsü ve email takibini yapabilirler. Hatta ağ bağlantılarını bile takip edip dosya sızmalarını control edebilirsiniz.
  2. Çocuk sahibi bir aile olarak FlexiSPY ile çocukların internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Hangi sitelere girdiklerinden, ne yüklediklerinden, kiminle ne konuştuklarından veya gönderdikleri emaillerden haberdar olacaksınız.
  3. Kendi bilgisayarınızda bilgisayar takip programını kullanarak başkalarının bilgisayarınızı kullanıp kullanmadığını öğrenebilirsiniz.

Flexispy Fiyat Listesi

Flexispy güncel gfiyat listesi için aşağıdaki fiyat listesi linklerine tıklayabilirisiniz.

Android İçin Flexispy

169 TL den başlayan seçenekler

TÜM FİYATLARI GÖR

5 websites
2GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
100 MySQL DataBases

iPhone İçin Flexispy

169 TL den başlayan fiyatlar

TÜM FİYATLARI GÖR

15 websites
4GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
150 MySQL DataBases

Bilgisayar İçin Flexispy

389 TL den başlayan fiyatlar

TÜM FİYATLARI GÖR

25 websites
16GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
350 MySQL DataBases