Keylogger Nedir? Keylogger İndir

Keylogger Nedir? Keylogger programları bilgisayarlar ve akıllı telefonlarda kullanılan küçük boyutlu yazılımlardır. İşlevleri ise yüklenip kuruldukları cihazlardaki verileri kaydetmek ve kullanıcısına internet üzerinden bu verileri göndermektir. Günümüzde hem akıllı telefonlar için olan keyloggerlar hem de bilgisayarlar için olan keylogger programları bulunmaktadır ve fonksiyonları itibati ilede oldukça gelişmiş uzaktan takip işlevi sunmaktadırlar.

Geçmişte keylogger programları sadece tuşlanan yazı karakterlerini iletebiliyorlarken günümüzde çok fonksiyonlu hale gettirilmiş tam bir uzaktan takip yazılımı fonksiyonlarına sahip keyloggerlar bulunmaktadır. Bu programcıklar aslında keylogger fonksiyonunuda kapsayan geniş bir özellik çeşitliliğine sahip bilgisayar takip veya telefon takip programları haline gelmişlerdir.

Android keylogger, ios keylogger mac veya pc windows keylogger olarak çeşitli bilgisayar ve telefonlara özel olan keyloggerlar olabilmektedir.

Örnek verecek olursak Flexispy programı tüm bu yukarıda saydığımız fonksiyonları ve çeşitleri içeren özellikli yazılımları ile dünya genelinde telefon takip programları ve bilgisayar takip programları alanında önemli bir popülerliğe ulaşmıştır. Kullanıcılarına hem Android hem İos hem Mac hem de Windows işletim sistemlerine özel fonksiyonlu flexispy takip programı sunmaktadır.

Eğer sizlerde keylogger özellikli full fonksiyonlu bir takip yazılımı arayışı içerisinde iseniz Flexispy programına bir gözgezdirmeniz program seçininde karar vermenize oldukça yardımcı olacaktır.

Android Keylogger

Android telefonlara (tabletler dahil) özel olarak geliştirilmiş keylogger özellikli (klavye ile tuşlanan yazı karakterlerini kaydeden) programlara veya bu özelliği içeren takip yazılımlarına Android keylogger denilir. Günümüzde en çok kullanılan işletim sistemlerinden birisi Android şletim sistemidir. Bu sistemi kullanıan telefonlar tabletler ve diğer cihazların takibinde Android Keylogger işlevli programlar kullanılabilmektedir.

Dünya genelinde en popüler Android Keylogger özellikli progranlar hangileridir derseniz ilk akla gelenleri arasında flexispy, mspy, xmobile pro programları gelmektedir diyebiliriz. Bu programların yanısıra birçok diğer programda yine bulunmaktadır ama en popüler olanları bizim bilgimiz dahilinde bunlardır.

Bilgisayar için Keylogger

Bilgisayar dediğimizde windows ve mac işletim sistemine sahip desktop veya laptop bilgisayarları kastetmekteyiz. Bu bilgisayarlara uyumlu olarak kullanılabilecek keylogger özellikli takip yazılımları arasında yine en popülerlerinden bir tanesi Flexispy takip yazılımıdır. Çok fonksiyonlu ve keylogger özelliğinide içeren flexispy bilgisayar takip programını inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir