Kids Shield

Kids Shield Android Telefon Takip Programı Kidsshield

kids shield

Cep telefonu takip uygulaması Kids Shield ile Android telefon izleme artık çok kolay bir şekilde yapılabilir. Ebeveyn kontrol programı kidsshield ile full özellikli bir telefon izleme yazılımı kullanmış olursunuz. Ücretsiz olarak 24 saat deneyebilme imkanı sunan programı deneme süreni içerisinde tüm özellikleri ile full olarak kullanım yapabilirsiniz.

 

Kids Shield en güncel şekilde aşağıdaki indirme linkinden indirilip kurulabilir ve hemen sonrasında email aktivasyonu yapıp ücretsiz olarak 24 saat deneme  yapılabilir. Öncelikle kids shiled programınnı takip edeceğiniz android telefona manuel olarak indirme linkinden tıklayıp indirmeniz ve sonrasında indirdiğiniz apk dosyasıın kurulumunu yapmanız gerekir. Tüm bu işlem yaklaşık olarak 5 dakikanızı alacaktır.

 

Kidsshield programını yükledikten hemen sonra eposta adresinize program kullanım koşullarını belirten bir onay email gelecektir. O emailden tıklayıp onayladığınızda kidsshield online kullanıcı panelinize giriş olursunuz ve ücretsiz olarak deneme sürenizi full özellikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kids Shield programı sadece Android özellikli telefonlar için kullanılabilir, ios tabanlı telefonlar için uyumlu değildir. Yani iphone için uyumlu bir program değildir. Özellikleri arasında canlı kamera izleme ,ortam sesi alma,whatsapp takibi,diğer sosyal ağların takibi,fotoğraf ve video izleme özelliği,keylogger özelliği ve daha aklınıza gelebilecek birçok özellik bulunmaktadır. Tüm bu takip özellikleri deneme yaptığınız süre içerisinde kullanılabilir durumda olacaktır bu sayede programı satın almadan önce çalışması hakkında tam bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde eğer Android telefon takibi için bir telefon takip programı arayışı içerisinde iseniz Kidsshield programını full özellikleri ile deneme şansını kaçırmayın. Olması gerektiğini düşündüğünüz tüm takip fonksiyonlarını bulabileceğiniz bu programı denediğinizde tam isabet doğru seçim olduğuna sizlerde kanaat getireceksinizdir.

KİDS SHİELD NEDİR ?

Kids Shield Android telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir ebeveyn kontrol yazılımıdır. Anne ve Babaların henüz reşit olmamış çocukları üzerlerindeki etik gözetimlerine yardımcı olmak ve onlar için extra bir güvenlik alanı sunmak için geliştirilmiştir.

Neden Kids Shield ?

Kids Shield uygulaması sizlere tam bir uzaktan gözetim yapma imkanı sunacaktır, özellikle çocuklarının her an nerede olduklarını bilmek isteyen, veya onların gerek online paylaşım platformlarında ne tür bir etkileşim içerisinde olduklarını gerekse de telefonları ile popüler mesajlaşma platformlarında ne tür paylaşımlara maruz kaldıklarını veya paylaştıklarını bilmek isteyen ebeveynlerin en büyük yardımcısı olacaktır.

1. Önce Kids Shild Yükleyin

Öncelikle çocuğunuzun Android telefonuna uygulamayı indirip yüklemeniz gerekir. Yükleme işlemi 2-4 dakika kadar sürmektedir.Yükleme sonunda uygulama telefonda gizli modda çalışacaktır.

2. Sonra E-mailinizi Onaylayın ve Ücretsiz Deneme Yapın

Yükleme sonrasında e-mail adresinize gelecek olan kullanım koşulları linkine tıklayıp kullanım koşullarını okuyup
onaylamanız durumunda 24 saat süresince full fonksiyonlu olarak ücretsiz deneme yapabileceksiniz.

Kids Shield Programının Özellikleri

Bir Android telefon takip yazılımı olarak en gelişmiş fonksiyonlara sahip olan KidsShield programı bir uzaktan gözetim aplikasyonundan
bekleyebileceğiniz hemen hemen tüm fonksiyonları sizlere sunmaktadır.

Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu veya bir tablete yüklendiğinde o cihazda gizli modda kendini arka planda çalışır durumda gizleyerek sessizce çalışacak ve sizlerin o cihaz ile yapılan tüm faaliyetlerden haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Kids Shield Satın Al

Aşağıdaki Fiyat Listesinden Kids Shield Lisans Kodu Satın Alabilirsiniz. Satın Alma İşleminizin Hemen Ardından 5 Dakika İçerisinde Lisans Kodunuz Emailinize Ulaşacaktır.