iphone takip programı

NEDEN MSPY ?

Yıllardır kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan mspy programını neden tercih etmek isteyeceksiniz? Ücretsiz full versiyon olarak deneyip özelliklerini keşfedin. Hemen kaydolun, yükleyin ve mspy login olup kullanıcı panelinizden takibe başlayın

1. Mspy Hesabı Oluştur

Ücretsiz olarak mspy deneme yapmak istiyorsanız öncelikle E-mail adresinizle kaydolup mspy hesabı oluşturmanız gerekir. Bu işlem oldukça kısa sürer en fazla 1 dakikanızı alacaktır.

2. Mspy Versiyonu Seçin

Kayıt işleminden hemen sonra mspy’ın sizlere sunacağı bir kaç versiyondan size uygun olanını seçip ücretsiz kaydolma işlemini gerçekleştirin.

3. Yükleyin ve Deneyin

Kayıt işleminden hemen sonra yükleme adımlarını gösteren mspy sayfasından bakarak yükleme işlemini yapabilir ve ücretsiz deneme yapabilirisniz.

Mspy Ücretsiz Nasıl Deneme Yapılır?

Dünya genelinde en çok tercihe edilen telefon takip programları arasında ilk sıralarda olan mspy nedir ? Kullanıcılarına ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır. Sadece 5 dakikanızı ayırıp e-posta adresinizle mspy hesabı oluşturabilir ve hemen sonrasında yükleme yapıp ücretsiz kullanım imkanından yararlanabilirsiniz.

mspy nasıl

MSPY SSS

Evet, mSp çocuğunuzun telefondaki neredeyse her şeyi izlemenizi sağlayan işlevsel bir ebeveyn kontrol aracıdır. Uygulamalar için kısıtlamalar koyabilir ve istenmeyen aramaları da engelleyebilirsiniz.

 
 

Satın almayı başarılı bir şekilde onaylayıp ödemeniz onaylandığında, teyit maili alacaksınız. Eğer bu mail gelmezse, gereksiz mail kutusunu kontrol edin. Daha sonra, Kontrol Paneline erişmek için verilen bağlantı adresine tıklayın ve size kurulum boyunca yardımcı olacak Kurulum Sihirbazını açın.

Başka sorunuz olursa veya bir zorlukla karşılaşırsanız, mspy destek ekibi her zaman yardım etmeye hazır. Bir kaç farklı aşamada destek sağlamaktayız:

  • Standart Destek: Çevrimiçi mesaj ve mail aracılığıyla ücretsiz destek.
  • Telefon Desteği: Standart desteğe ek olarak telefonla her an ücretli destek. Tüm kurulum aşamalarında size destek olacağız.
  • mAssistance: Cihaza root atılması, uygulama kurulması ve Team Viewer aracılığıyla ayarların yapılması ve telefon, mail ve mesaj aracılığıyla teknik danışma hizmetlerini içeren ücretli VIP destek.

Lütfen Telefon Desteği ve mAssistance hizmetlerinin iadesi olmayan ek hizmetler olduğunu unutmayın.

Eğer cihazda 2 adımlı doğrulama etkinse, uygulamayı doğrudan hedef iPhone’a kurmanız gerekir. Diğer durumlarda, mSpy doğrudan cihazla iCloud ile eşleştirilebilir. Kontrol Paneline iCloud giriş bilgilerinizi girin ve uygulama cihaza otomatik olarak bağlanacaktır.

Onay mailindeki giriş bilgileri ile Kontrol Paneline giriş yapun ve Kurulum Sihirbazı’ndaki talimatları uygulayın. Premium özellikler için Android cihaza root atılması gerektiğini unutmayın. Eğer root işlemini bilmiyorsanız, destek ekibimize başvurabilirsiniz.

Cihazda toplanan tüm bilgiler Kontrol Paneline gönderilir ve sadece sizin erişimize açıktır. Hoşgeldin mailindeki giriş bilgilerinizle istediğiniz cihazdan Kontrol Paneline giriş yapabilirsiniz.

Temel ve Premium abonelikler 1 cihazı kapsamaktadır. Birden fazla cihazı izlemeniz gerekiyorsa, lütfen ayrı abonelik başlatın.

Evet. Eğer kullanıcı mSpy’ı hedef cihazdan kaldırmaya çalışırsa, Kontrol Panelinizde bir uyarı bildirimi alacaksınız.

mSpy programı hakkında sorularınız veya görüşleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”715″]