Mspy Telefon Takip Programı
Hemen Kaydol Ücretsiz Dene

Android veya IOS için en gelişmiş takip özellikleri bir arada mspy'da.

mspy png ÜCRETSİZ DENE SATIN AL
Mspy Telefon Takip Programı
Hemen Kaydol Ücretsiz Dene

Android veya IOS için en gelişmiş takip özellikleri bir arada mspy'da.

ÜCRETSİZ DENE SATIN AL

Mspy Telefon Takip Programı

1. Mspy Hesabı Oluştur

Ücretsiz olarak mspy deneme yapmak istiyorsanız öncelikle E-mail adresinizle kaydolup mspy hesabı oluşturmanız gerekir. Bu işlem oldukça kısa sürer en fazla 1 dakikanızı alacaktır.

2. Mspy Versiyonu Seçin

Kayıt işleminden hemen sonra mspy’ın sizlere sunacağı bir kaç versiyondan size uygun olanını seçip ücretsiz kaydolma işlemini gerçekleştirin.

3. Yükleyin ve Deneyin

Kayıt işleminden hemen sonra yükleme adımlarını gösteren mspy sayfasından bakarak yükleme işlemini yapabilir ve ücretsiz deneme yapabilirisniz.
iphone takip programı

Neden Mspy?

Yıllardır kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan mspy programını neden tercih etmek isteyeceksiniz? Ücretsiz full versiyon olarak deneyip özelliklerini keşfedin.
HEMEN ÜCRETSİZ DENE

Mspy Ücretsiz Nasıl Deneme Yapılır?

Dünya genelinde en çok tercihe edilen telefon takip programları arasında ilk sıralarda olan mspy kullanıcılarına ücretsiz deneme imkanı sunmaktadır. Sadece 5 dakikanızı ayırıp e-posta adresinizle mspy hesabı oluşturabilir ve hemen sonrasında yükleme yapıp ücretsiz kullanım imkanından yararlanabilirsiniz.

ŞİMDİ ÜCRETSİZ DENE
mspy nasıl

Mspy Fiyat Listesi

View pricing tables to see what price do you like most of all


Basic Plan
$9.99 per month

5 websites
2GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
100 MySQL DataBases

Silver Plan
$29.99 per month

15 websites
4GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
150 MySQL DataBases

Gold Plan
$59.99 per month

25 websites
16GB Storage
Unlimited Users
Unlimited sub-domain
350 MySQL DataBases

Mspy SSS

View questions to see what you need to do


Çocuğumun telefonunu izleyebilir miyim?

Evet, mSp çocuğunuzun telefondaki neredeyse her şeyi izlemenizi sağlayan işlevsel bir ebeveyn kontrol aracıdır. Uygulamalar için kısıtlamalar koyabilir ve istenmeyen aramaları da engelleyebilirsiniz.

Satın aldıktan sonra ne olur?

Satın almayı başarılı bir şekilde onaylayıp ödemeniz onaylandığında, teyit maili alacaksınız. Eğer bu mail gelmezse, gereksiz mail kutusunu kontrol edin. Daha sonra, Kontrol Paneline erişmek için verilen bağlantı adresine tıklayın ve size kurulum boyunca yardımcı olacak Kurulum Sihirbazını açın.

Teknik desteğe ihtiyacım olursa?

Başka sorunuz olursa veya bir zorlukla karşılaşırsanız, mspy destek ekibi her zaman yardım etmeye hazır. Bir kaç farklı aşamada destek sağlamaktayız:

  • Standart Destek: Çevrimiçi mesaj ve mail aracılığıyla ücretsiz destek.
  • Telefon Desteği: Standart desteğe ek olarak telefonla her an ücretli destek. Tüm kurulum aşamalarında size destek olacağız.
  • mAssistance: Cihaza root atılması, uygulama kurulması ve Team Viewer aracılığıyla ayarların yapılması ve telefon, mail ve mesaj aracılığıyla teknik danışma hizmetlerini içeren ücretli VIP destek.

Lütfen Telefon Desteği ve mAssistance hizmetlerinin iadesi olmayan ek hizmetler olduğunu unutmayın.

mSpy iOS'a nasıl kurulur?

Eğer cihazda 2 adımlı doğrulama etkinse, uygulamayı doğrudan hedef iPhone’a kurmanız gerekir. Diğer durumlarda, mSpy doğrudan cihazla iCloud ile eşleştirilebilir. Kontrol Paneline iCloud giriş bilgilerinizi girin ve uygulama cihaza otomatik olarak bağlanacaktır.

Aboneliği değiştirmeden cihazları değiştirebilir miyim?

Evet, abonelik değiştirmeden veya ek ödeme yapmaksızın farklı bir cihazla eşleştirme yapabilirsiniz. Ancak, cihaz değiştirmek için, mSpy™’ı eski cihazdan silmeniz ve yeni cihaza yüklemeniz gerekmektedir.

Uygulama kaldırılırsa haberdar olacak mıyım?

Evet. Eğer kullanıcı mSpy™’ı hedef cihazdan kaldırmaya çalışırsa, Kontrol Panelinizde bir uyarı bildirimi alacaksınız.

Android'de mSpy nasıl kurulur?

Onay mailindeki giriş bilgileri ile Kontrol Paneline giriş yapun ve Kurulum Sihirbazı’ndaki talimatları uygulayın. Premium özellikler için Android cihaza root atılması gerektiğini unutmayın. Eğer root işlemini bilmiyorsanız, destek ekibimize başvurabilirsiniz.

Cihazdaki bilgileri nerede görebilirim?

Cihazda toplanan tüm bilgiler Kontrol Paneline gönderilir ve sadece sizin erişimize açıktır. Hoşgeldin mailindeki giriş bilgilerinizle istediğiniz cihazdan Kontrol Paneline giriş yapabilirsiniz.

Bilgiler ne sıklıkta güncellenir?

Android kullanıcıları için, Kontrol Panelinde belirlediğiniz Güncelleme Sıklığı ayarına bağlıdır. En kısa Güncelleme Sıklığı 5 dakika olarak seçilebilir. iOS cihazlarda, son güncellemeden sonra bilgiler 24 saat içerisinde güncellenecektir.

Abonelik kaç cihaz kapsıyor?

Temel ve Premium abonelikler 1 cihazı kapsamaktadır. Birden fazla cihazı izlemeniz gerekiyorsa, lütfen ayrı abonelik başlatın.

I can definitely say that I’d recommend Startos team Partners to anyone. The team was critical to us dissecting the consumer insights to be able to develop a new co-brand platform.

Steven Mclaren Development

Startos team is an excellent resource to tackle strategic brand issues. They have excellent client side experience, backing up the practical with professional understanding.

Michael Brown Marketing

I have been extremely impressed with Startos team. In a highly specialized medical device industry, they seized quickly on the opportunities and issues in our business and put together a comprehensive plan.

Alexandra McDoe Analytics

App Downloads

Problem Solved

Answered Questions

İLETİŞİM

mSpy programı hakkında sorularınız veya görüşleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Abone Olun Güncellemelerden Haberiniz Olsun