WHATSAPP TAKİP PROGRAMI

Cep telefonu takip programlarında olması en çok istenen özellik hangisidir diye sorsak çoğunlukla whatsapp takip programı özelliği ilk 3 özellik arasında sayılacaktır. Günümüzden hem android telefonlar he de iphone telefonlar için kullanılabilen bir çok telefon takip uygulaması bulunmaktadır. Bu takip uygulamaları içerisinde hemen hemen hepsi whatsapp takip etme özelliği ile kullanıcılarına hizmet vermektedirler.

Whatsapp Takip Nasıl Yüklenir?

Eğer bir telefon takip programı kullanmak istiyorsanız ve bu takip uygulamasının özellikleri arasında whatsapp takip apk özelliğide olsun istiyorsanız yapmanız gereken şey öncelikle takibe almak istediğiniz cihazın Android mi yoksa iphone mu olduğuna karar vermektir. Bu aşamayı netleştirdikten sonra o cihaza en uygun olabilecek whatsapp takip programlarından birini seçmeniz ve telefona yüklemeniz gerekir.

Telefon izleme yazılımları ve dolayısıylada whatsapp takip programları manuel yükleme ile telefona yüklenen yazılımlardır ( bilgimiz dahilinde olanlar) ve uzaktan yükleme ile işlem yapmak pek mümkün değildir. Bu yüzden eğer bir telefona telefon takip programı yüklemek istiyorsanız öncelikle o telefona fiziki erişiminizin olması gerekir.

Yükleme işlemi genelde 2 ila 5 dakika kadar süren telefon takip uygulamaları yüklendikleri andan itibaren kullanıcısına veri göndermeye ve yüklendikleri cihazı takibe almaya başlayacaklardır. Bu yazılımların çoğunluğu internet bağlantısına ihtiyaç duyyarlar ve dolayısıyla takip işlemini gerçekleştirebilmeniz için yüklemeyi yaptığınız cihazın internete girebiliyor olması gerekir ki size veri gelebilsin.

Bir örnek vermek gerekirse; siz çocuğunuzun telefonuna whatsapp takip özelliği olan bir telefon takibi uygulaması yüklemek istiyorsanız öncelikle çocuğunuzun telefonunun Android mi yoksa İphone mu olduğuna bakmanız ve ona göre uygun bir izleme yazılımı seçmeniz gerekir.

Diyelimki çocuğunuzun telefonu Android bir telefon, ozaman Android için uyumlu olan bir cep telefonu takip uygulamasını bu telefona manuel olarak yüklemeniz gerekir. Yani telefon enazından 5 dakika kadar bir süre elinizde olmalı ki o telefona programı yükleyebilesiniz.

Bu işlem genelde oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Telefondan yüklemek istediğiniz programın internet sayfasına girirlir ve yükleme linkine tıklayıp programı saniyeler içinde telefona indirebilirsiniz. İndirdiğiniz program telefona APK dosyası olarak inecektir. Sonrasında indirdiğiniz bu apk dosyasına tıklayıp bir kaç kurulum adımı sonrasındaprogramı telefona kurmus olursunuz.

Whatsapp Takip Apk

Program kurulum adımları genelde basit bir kaç tıklamadan ibarettir ve genelde programların kurlumları birbirlerine oldukça benzer ve basit şekilde ayarllanmışlardır. Bu kısımda pek zorlanacağınız ve teknik bilgi gerektirecek zor bir kısım genelde olmaz. Kurulum sırasında programın kullanım koşullarını onaylamanız ve ekstra bir kaç ayar tıklaması yapmanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra telefonda yazılım arka planda sessizce çalışmaya başlayacak ve sizin kullanıcı panelinize bu telefonla ilgili verileri göndermeye başlayacaktır.

Whatsapp Takip Ücretsiz Mi?

Biraz öncede belirttiğimiz üzere whatsapp çevrimiçi takip yapma özelliği hemen hemen tüm telefon izleme uygulamalarında bulunan özelliklerden en başta gelenidir. Bu özellik diğer telefon takip özelliklerinide kapsayan kapsamlı telefon takip pragramlarının vazgeçilmezleri arasındadır. Peki whatsapp takip programı ücretsiz olarakmı sunulur?

Telefon izleme programları kullanıcılarına ücretsiz olarak 1 veya 2 gün deneme kullanımları sunabilmektedirler, dolayısıyla kullanmak istediğiniz telefon izleme yazılımını satın almadan önce programına göre değişmekle birlikte 1 veya 2 gün ücretsiz deneyebilir whatsapp takip etme özelliğinide bu şekilde ücretsiz test edebilirsiniz. Tabiki ücretsiz deneme süreniz bittiğinde kullanıma devam etmek istiyorsanız program kullanım süresi satın almanız gerekiecektir.

whatsapp takip etme

Popüler Whatsapp Takibi Programları Hangileridir?

Son 5 yılı göz önüne aldığımızda en dünya genelinde en popüler olmuş whatsapp takip özellikli telefon takip uygulamaları arasında mspy, flexispy, xmobile pro programlarını sayabiliriz. Bu programlar sadece whatsapp takibi özelliği değil diğer izleme fonksiyonları ilede oldukçapopüler olan kullanıcıların genelinin memnuniyet seviyesi yüksek olan programlardır. Yinede sizin ihtiyaçlarınızın doğrultusunda en doğru seçimi programların özelliklerini idetaylı olarak inceleyip kendiniz verebilirsiniz.